גופי חימום

רכישת גוף חימום מחייבת הבנה של הלקוח, בפרטי המערכת בה ייושם גוף החימום
אלה הן חלק מהשאלות העומדות בפני מי שצריך לרכוש גוף חימום:  האם גוף החימום שבחרתי מתאים לתהליך? האם בתהליך זה כדאי להוסיף רגש טמפרטורה ואם כן איפה נכון למקם אותו? איזה סוג של רגש טמפרטורה מתאים כאן, חשוף או מבודד? איזה סוג של רגש טמפרטורה דגם
j, k, או אולי אחר? האם כדאי להוסיף מערכת בקרה? אם כן, איזו מערכת בקרה - עם אפשרות שליטה על כמה אזורים? האם נכון להוסיף בקר ביטחון? האם כדאי להוסיף בידוד לגוף החימום? אם כן, איזה בידוד תרמי נכון לתהליך?  האם כדאי להוסיף חיבור מהיר להחלפה מהירה ונוחה בזמן תקלה? אם כן, איזה סוג של תקעים ושקעים כדאי עליי לבחור? האם יש צורך בקופסת חיבורים חיצונית או לחבר את החוטים ישירות? ואם כן, איזו קופסת חיבורים עלי לבחור? האם כדאי שאנהל רישום, ואם כן, איזה רשם טמפרטורה כדאי לבחור? ומה לגבי תקשורת? איזה סוג תקשורת ובאיזה תוכנה עלי להשתמש ואיך מתפעלים אותה?

הלקוחות שלנו מציבים את השאלות הללו מדי יום, ולמעשה הם זקוקים לא רק לגוף חימום מאתנו, אלא לפתרון כולל, למערכת שלמה שתיתן מענה מתאים ונכון לאורך זמן, ואת זה רק אלקטרוטרם יודעת לספק. אנו מנתחים את התהליכים התרמיים של הלקוח וביחד מפתחים פיתרון חדש לחלוטין. המטרה שלנו כמומחים בתחום גופי החימום, היא בראש ובראשונה לתת פתרון חכם וחסכוני באנרגיה, בעל איכות גבוהה ואריכות ימים. המיקוד שלנו כאן הוא לא רק על ההיבטים הטכניים של המשימה, אלא גם על הגורמים האנושיים בשלב הפרויקט. המומחים שלנו מעניקים יעוץ ושרות כדי לעזור ללקוח להבין מהו המוצר הטוב ביותר עבורו, בהתאם לדרישות התהליך.
למעשה אנו החברה היחידה בארץ בעלת ניסיון כה רב בתחום גופי החימום
למעלה מ 80 שנה אלקטרוטרם מעניקה ראייה כוללת ושירות מרוכז "הכל תחת קורת גג אחת" ומקיף למתן  פתרון מלא לחימום תעשייתי. חרתנו על דגלנו את חותם האיכות והמקצועיות בכל במוצרי החימום שלנו. אנו מקפידים על איכותם הגבוהה של המוצרים, בד בבד אנו מציעים ללקוחותינו את מגוון גופי החימום הרחב ביותר בארץ, הכולל את כל הסוגים: גופי חימום אצבע, גופי חימום גמישים, גופי חימום ספירליים, גופי חימום אינפרא אדום, גופי חימום בנד – בידוד מינרלי MI, גופי חימום מיקה, גופי חימום קרמיים, גופי חימום לדיזות, גופי חימום שטוחים – בידוד מינרלי MI, גופי חימום טבולים, גופי חימום צינוריים, מלחם חשמלי, מחממי תהליך, מחממי אוויר, מחממי חביות, יצוקים מתכתיים, גוף חימום קרמי Fiber Ceramic, שרוולים מחוממים – מחממי צינורות, Thick film heater, רגשי גובה למעבדות, חומרי בידוד חשמלי.

אנו מספקים פתרונות תרמיים וגופי חימום לענפי התעשייה השונים:
הפלסטיק, הכימיה, האלקטרוניקה, המתכת, תעשיית המזון, ציוד מעבדתי ועוד. אנו מעניקים שירות ללקוחות פרטיים וללקוחות מוסדיים. גופי החימום שלנו הינם מתוצרת אלקטרוטרם, כמו גם מספקים מובילים נוספים בעולם: ELMESS, TOTCO, RAYCHEM, MAZURCZAK, THERMOCOAX, ELSTEIN, HOTSET, WATLOW, CERAMICX, UVTECHNIK ועוד. אין עוד חברה שיכולה להתחרות עמנו ברמת המוצרים ובמגוון הרחב של אלפי מוצרים.
2024 © כל הזכויות שמורות לאלקטרוטרם שיווק בע"מ, אין להעתיק, לשכפל טקסטים, תמונות וכל חומר אחר באתר זה ללא אישור בעלי החברה.
נבנה על ידי @ לוגייט טכנולוגיות    |    עיצוב על ידי: TROI