גופי חימום

האם גוף החימום הנכון ללקוח דורש חיישן תרמי מתאים ויחידת בקרה מתאימה? האם יש צורך בבידוד מגן? האם התקעים התואמים? האם יש צורך בקופסה מסביב? מה עם קירור פעיל? אם הלקוחות שלנו מציבים את השאלות הללו, הם זקוקים לא רק לרכיב מאיתנו, אלא למערכת שלמה ומתאימה, וזאת אנו יודעים לספק. אנו מנתחים את התהליכים התרמיים של הלקוחות שלנו וביחד איתם מסוגלים לפתח פיתרון חדש לחלוטין. אנו לא רק רוצים להפוך קצת יותר מהירים או חמים יותר, אלא יש לנו שאיפה לפיתרון "האחר" המאפשר יעילות ואיכות גדולים משמעותית. המיקוד שלנו כאן הוא לא רק על ההיבטים הטכניים של המשימה, אלא גם על הגורמים האנושיים בשלב הפרויקט.המומחים שלנו מעניקים יעוץ ושרות כדי לעזור ללקוח להבין מהו המוצר הטוב ביותר עבורו, בהתאם לדרישות התהליך. למעשה אנו החברה היחידה בעלת ניסיון כה רב של למעלה מ 60 שנה המעניקה ראייה כוללת ושירות מרוכז ומקיף של נושא החימום התעשייתי. חרתנו על דגלנו את חותם האיכות והמקצועיות בכל במוצרי החימום שלנו. אנו מקפידים על איכותם הגבוהה של המוצרים, בד בבד אנו מציעים ללקוחותינו את מגוון המוצרים הרחב ביותר בארץ. 
אין עוד חברה שיכולה להתחרות עימנו ברמת המוצרים ובמגוון. בנוסף לזה, הרמה המקצועית הגבוהה של צוות החברה גרמה לשיגשוגה של החברה במשך עשרות שנות קיומה. אנו מספקים פתרונות תרמיים וגופי חימום למגוון תחומים בתעשייה: הפלסטיק, הכימיה, האלקטרוניקה, המתכת, תעשיית המזון, ציוד מעבדתי ועוד. אנו מעניקים שירות ללקוחות פרטיים וללקוחות מוסדיים. ברשותנו המגוון הרחב ביותר של גופי חימום מכל הסוגים: גופי חימום אצבע, גופי חימום גמישים, גופי חימום ספירליים, גופי חימום אינפרא אדום, גופי חימום בנד – בידוד מינרלי MI, גופי חימום מיקה, גופי חימום קרמיים, גופי חימום לדיזות, גופי חימום שטוחים – בידוד מינרלי MI, גופי חימום טבולים, גופי חימום צינוריים, מלחם חשמלי, מחממי תהליך, מחממי אוויר, מחממי חביות, יצוקים מתכתיים, גוף חימום קרמי Fiber Ceramic, שרוולים מחוממים – מחממי צינורות, Thick film heater, רגשי גובה למעבדות, חומרי בידוד חשמלי. גופי החימום שלנו הינם מתוצרת אלקטרוטרם, כמו גם מספקים מובילים נוספים בעולם: ELMESS, TOTCO, RAYCHEM, MAZURCZAK, THERMOCOAX, ELSTEIN, HOTSET, WATLOW, CERAMICX, UVTECHNIK ועוד.
2020 © כל הזכויות שמורות לאלקטרוטרם שיווק בע"מ, אין להעתיק, לשכפל טקסטים, תמונות וכל חומר אחר באתר זה ללא אישור בעלי החברה.
נבנה על ידי @ לוגייט טכנולוגיות    |    עיצוב על ידי: TROI