תנורים תעשייתיים

אלקטרוטרם תעשיות מתמחה בתכנון ויצור תנורים תעשייתיים לארץ ולחו"ל. ניתן לקבל תנורים מותאמים לצרכי הלקוח או תנורים סטנדרטיים, עד C°1800. תנורי ייבוש מעבדתיים, אינקובטורים ותנורי ואקום, תנורים לטמפרטורות בינוניות וגבוהות לתעשיית הקרמיקה, הזכוכית, יציקה, טיפולים טרמיים ומעבדה (C°1800 – C°300). תנורי שריפה Bifatherm - לשימושים שונים. לטמפ' של עד C°1200, עם תכנת משוכלל בגדלים סטנדרטיים. באלקטרוטרם מגוון רחב ביותר של תנורי תעשייה. אנו המפעל הגדול בארץ המייצר ומשווק תנורי תעשייה לכל מטרה. באלקטרוטרם יבוא בלעדי ממיטב היצרנים, ביניהם: TENNEY – תאי סביבה קומפקטיים המסוגלים לדמות מגוון רחב של תנאי טמפרטורה. תאים אלה מתאימים לשימוש בבדיקות אבטחת איכות ואמינות אלקטרוניות, צבאיות ותרופות, כמו גם בדיקות מחקר ותהליכי ייצור. בהתאם לצרכי המעבדה של ימינו, תכננו ספציפית את החדרים הללו כדי שיהיה להם מראה חיצוני קומפקטי, ובכל זאת סביבת עבודה בשפע כדי למקסם את שטח הרצפה היקר.תכונות סטנדרטיות: פנים אטום אדי עשוי 100% נירוסטה, בידוד ללא התיישבות, אסבסט, בקרה ± 0.3 מעלות צלזיוס, מערכת קירור הרמטית, מערכת חימום תיל פתוח, בעלת מסגרת נמוכה, תאימות חיווט של NEC ועוד. WATLOW - תנורי המעבדה של וואטלו מעניקים פתרונות חימום קומפקטיים לנוזלים כמו גזים מטוהרים ואינרטיים, נוזלים סופר-קריטיים ונוזלים כמו מים מיוננים לשימוש בתעשיות מוליכים למחצה ואלקטרוניקה, וכן ליישומים כלליים לחימום נוזלים וגז.מחממי התהליכים התעשייתיים של וואטלו משמשים לחימום טבולים 
של נוזלים בעלי צמיגות גבוהה ונמוכה, החל משמנים, ממיסים, חומרי שטיפה, חומרי שטיפה, פתרונות קאוסטיים וכו ', לעיבוד גזים כמו אוויר, חנקן, גזים מטוהרים ועוד. LUNAIRE - תאי סביבה, יציבות ולחות, תאי טמפרטורה / לחות סביבתיים של LUNAIRE זמינים בחמישה גדלים נוחים. עם גדלי מרחב עבודה בגודל 10, 17, 32, 41 ו- 58 ft ומגוון שילובי טמפרטורה ולחות, תאים אלה מספקים גמישות למגוון רחב של שימושים. תכונות: תכונות תכנון הנדרשות להנחיות ICH בהווה ובעתיד לתנאי בדיקת יציבות. פנים אטום אדים עשויים נירוסטה 18-gauge הריתוך ברציפות תחת גז אינרטי. מדפים מפלדת אל חלד מוצקים מסוגלים להחזיק עד 135 פאונד ומוסרים בקלות לניקוי. הטמפרטורה נמדדת על ידי חיישן RTD פלטינה אמין ביותר. בקר Watlow מספק בקרה תאית אוטומטית או ידנית עם בחירה דיגיטלית ומציין את התנאים בפועל. GRUNDBERG - ניתן לשנות את כל תנורי גרונברג הסטנדרטיים כך שיהיו עמידים בפני פיצוצים. תנורים עמידים בפני פיצוץ משלבים תכונות עיצוב המאפשרות הפעלת התנור בתוך אווירה נדיפה המוגדרת ככיתה I, קבוצה D או כיתה II, קבוצה E, F או G. כמה מהתכונות הסטנדרטיות: הקלה על פיצוץ פליז ללא ניצוץ על ידי תפסים. חיווט עטוף בתעלה קשיחה או בכבל מבודד מינרלים מאושר. ספינות מרותכות במלואן ותעלות זרימת אוויר נשלפות ובלמים (כאשר ייבוש עומסי אבק). סליל חימום אטום בתוך אלמנט צינורי ללא תאים. מפוחים מאלומיניום או פליז או מאווררי זרימה.
2021 © כל הזכויות שמורות לאלקטרוטרם שיווק בע"מ, אין להעתיק, לשכפל טקסטים, תמונות וכל חומר אחר באתר זה ללא אישור בעלי החברה.
נבנה על ידי @ לוגייט טכנולוגיות    |    עיצוב על ידי: TROI