תנורים תעשייתיים

חברת אלקטרוטרם מתמחה בתכנון ויצור תנורים תעשייתיים לארץ ולחו"ל. ניתן לקבל תנורים תעשייתיים מותאמים לצרכי הלקוח או תנורים סטנדרטיים, עד 1800 מעלות צלזיוס. תנור תעשייתי הינו מכשיר עדין ומדוייק המצריך תחזוקה מונעת נכונה ומקצועית, אותה ניתן לקבל באלקטרוטרם. כל תנור תעשייתי מקבל שרות במעבדת השרות במפעל או באתר הלקוח.

תנורי התעשייה שלנו כוללים: תנורי ייבוש מעבדתיים, אינקובטורים ותנורי ואקום, תנורים לטמפרטורות בינוניות וגבוהות לתעשיית הקרמיקה, הזכוכית, יציקה, טיפולים טרמיים ומעבדה (300-1800 מעלות צלזיוס). תנורי שריפה Bifatherm - לשימושים שונים. לטמפ' של עד 1200 מעלות צלזיוס. כל אלה עם תכנת משוכלל בגדלים סטנדרטיים.

תנור תעשייתי איכותי - באלקטרוטרם מגוון רחב ביותר של תנורים תעשייתיים ותאי סביבה
אנו המפעל הגדול בארץ המייצר ומשווק תנורים תעשייתיים לכל מטרה. באלקטרוטרם יבוא בלעדי ממיטב היצרנים, ביניהם: TENNEY – תאי סביבה קומפקטיים המסוגלים לדמות מגוון רחב של תנאי טמפרטורה. תאים אלה מתאימים לשימוש בבדיקות אבטחת איכות ואמינות אלקטרוניות, צבאיות ותרופות, כמו גם בדיקות מחקר ותהליכי ייצור. בהתאם לצרכי המעבדה של ימינו, תכננו ספציפית את החדרים הללו כדי שיהיה להם מראה חיצוני קומפקטי, ובכל זאת סביבת עבודה בשפע כדי למקסם את שטח הרצפה היקר. תכונות סטנדרטיות: פנים אטום אדים עשוי 100% נירוסטה, בידוד ללא התיישבות, אסבסט, בקרה ± 0.3 מעלות צלזיוס, מערכת קירור הרמטית, מערכת חימום תיל פתוח, בעלת מסגרת נמוכה, תאימות חיווט של NEC ועוד.
מחפש תנור תעשייתי מטובי היצרנים בעולם?
WATLOW - תנור תעשייתי/תנור מעבדה של וואטלו מעניק פתרונות חימום קומפקטיים לנוזלים כמו גזים מטוהרים ואינרטיים, נוזלים סופר-קריטיים ונוזלים כמו מים מיוננים לשימוש בתעשיות מוליכים למחצה ואלקטרוניקה, וכן ליישומים כלליים לחימום נוזלים וגז.מחממי התהליכים התעשייתיים של וואטלו משמשים לחימום טבולים של נוזלים בעלי צמיגות גבוהה ונמוכה, החל משמנים, ממיסים, חומרי שטיפה, חומרי שטיפה, פתרונות קאוסטיים וכו ', לעיבוד גזים כמו אוויר, חנקן, גזים מטוהרים ועוד.
LUNAIRE - תאי סביבה, יציבות ולחות, תאי טמפרטורה / לחות סביבתיים הזמינים בחמישה גדלים נוחים. עם גדלי מרחב עבודה בגודל 10, 17, 32, 41 ו- 58 ft ומגוון שילובי טמפרטורה ולחות, תאים אלה מספקים גמישות למגוון רחב של שימושים. תכונות: תכונות תכנון הנדרשות להנחיות ICH בהווה ובעתיד לתנאי בדיקת יציבות. פנים אטום אדים עשויים נירוסטה 18-gauge הריתוך ברציפות תחת גז אינרטי. מדפים מפלדת אל חלד מוצקים מסוגלים להחזיק עד 135 פאונד ומוסרים בקלות לניקוי. הטמפרטורה נמדדת על ידי חיישן RTD פלטינה אמין ביותר. בקר Watlow מספק בקרה תאית אוטומטית או ידנית עם בחירה דיגיטלית ומציין את התנאים בפועל.
GRUNDBERG - ניתן לשנות את כל תנורי גרונדברג הסטנדרטיים כך שיהיו עמידים בפני פיצוצים. תנור תעשייתי עמיד בפני פיצוץ משלב תכונות עיצוב המאפשרות הפעלת התנור בתוך אווירה נדיפה המוגדרת ככיתה I, קבוצה D או כיתה II, קבוצה E, F או G. כמה מהתכונות הסטנדרטיות: הקלה על פיצוץ פליז ללא ניצוץ על ידי תפסים. חיווט עטוף בתעלה קשיחה או בכבל מבודד מינרלים מאושר. ספינות מרותכות במלואן ותעלות זרימת אוויר נשלפות ובלמים (כאשר ייבוש עומסי אבק). סליל חימום אטום בתוך אלמנט צינורי ללא תאים. מפוחים מאלומיניום או פליז או מאווררי זרימה.
2024 © כל הזכויות שמורות לאלקטרוטרם שיווק בע"מ, אין להעתיק, לשכפל טקסטים, תמונות וכל חומר אחר באתר זה ללא אישור בעלי החברה.
נבנה על ידי @ לוגייט טכנולוגיות    |    עיצוב על ידי: TROI