ראשי מאמרים תנורים תעשייתיים הרפואה מתקדמת עם תנורי הוואקום של חברת ממרט

הרפואה מתקדמת עם תנורי הוואקום של חברת ממרט

לצפייהחברת "פרמצבטיקה פרגוואי" הינה היצואנית הגדולה ביותר בפרגוואי של תרופות לתחום האונקולוגיה, אורולוגיה וגניקולוגיה. פרט לתרופות חשובות אלו, החברה מייצרת גם מוצרים נלווים ללא מרשם נגד כאבים ותופעות לוואי אחרות. חלק מפריצת הדרך בתחום התרופות האונקולוגיות, האורולוגיות והגניקולוגיות מהן אנו נהנים כיום, התאפשר בזכות השיפור הטכנולוגי בתחום תהליכי החימום התעשייתיים. 

מה בין רמת לחות לבין פיתוח תרופות הכרחיות חדשות? 
על מנת לפתח תרופות בתחומי רפואה חשובים אלו, נדרשה רמת לחות מדויקת שבניסויים שנערכו בתנורי ייבוש רגילים לא התאפשרה כלל בשל ייבוש מעבר למידה ללא יכולת שליטה. במקרים אלו נמצא כי חלה ירידה של הרבה מתחת לרמת לחות נדרשת בעבור תרופות בצורת קפסולות ג'ל אותם ניסו לייצר. 

תנור ואקום של חברת Memmert נמצא כמתאים ביותר בעבור בדיקת בקרת איכות של מוצרי חברת התרופות "פרמצבטיקה פרגאווי", זאת בשל יכולתו לעמוד בדרישות המחמירות של חברת USPP (פרמצבטיקה ארה"ב). 
הדרישות המחמירות הללו כוללת את תקן 731 כמגדיר את רמת היובש ותקן 921 כמגדיר את רמת הלחות בקפסולות הג'ל, בתקן זה דרישות התקן קובעות כי רמת הלחות תנוע בין 13% ל- 16%.

דור חדש של תרופות מצילות חיים 
לאחר אין ספור ניסויים שנחלו כישלון, הצליח תנור ואקום זה, לעמוד ברמות דיוק גבוהות ביותר באופן יעיל במיוחד, דבר שהתווה את הדרך לדור חדש של תרופות מצילות חיים ומשפרות איכות חיים.

נשמח לייעץ ולסייע בכל שאלה הנוגעת לתחום גופי חימום, תנורים תעשייתיים תהליכי חימום ועוד.

לצפיה במגוון תנורי הואקום לחץ כאן!

לפרטים נוספים לחץ כאן!

 
גלריית תמונות הרפואה מתקדמת עם תנורי הוואקום של חברת ממרט , תמונה 1
2020 © כל הזכויות שמורות לאלקטרוטרם שיווק בע"מ, אין להעתיק, לשכפל טקסטים, תמונות וכל חומר אחר באתר זה ללא אישור בעלי החברה.
נבנה על ידי @ לוגייט טכנולוגיות    |    עיצוב על ידי: TROI