ראשי מאמרים תנורים תעשייתיים בדיקת חומרי בניה בתנורי הייבוש של ממרט בחברת אלקטרוטרם

בדיקת חומרי בניה בתנורי הייבוש של ממרט בחברת אלקטרוטרם

תנורי הייבוש של MEMMERT מצויים במעבדות חומרי הבנייה של "יוליוס ברגר" הפרוסות לרוחב המדינה והם משמשים לאקלום ולייבוש דוגמאות של חומרי בנייה. בדיקות, לדוגמא קביעת הפיזור של גודל הגרגרים, מבוצעות בהתאמה לתקנים בינלאומיים כגון BS EN 933-1 או לפי תקנים לאומיים. בנוסף לאדמה, חול, אספלט ואגרגטים, נבדק גם חימר אדום שלעיתים קרובות משמש כחומר בנייה באיזורים טרופיים. תהליך הייבוש לדוגמאות של חומרי בנייה עד להפיכתן למסה קבועה נעשה בטמפטרטורה 110±5 מ"צ. דוגמאות של אספלט כבוש מיוצרות בטמפרטורות שבין 145 ל- 150 מעלות צלזיוס.

חברת יוליוס ברגר קובעת סטנדרטים של איכות בתחומי הבניה!
לאורך תקופת חמשת העשורים בהם "יוליוס ברגר" פעילה בניגריה, ביצעה החברה מספר גדול של פרויקטים בתחומי התשתיות והבנייה. ערכי היסוד של החברה כוללים התחייבות לאיכות גבוהה כמו-גם אחריות לעובדים ולחברה. בנוסף למערכת הניהול בנושאי גיהות, בטיחות וסביבה (HSE), מערכת ניהול האיכות של החברה תואמת לדרישות שנקבעו על-ידי הארגון הניגרי לתקינה (SON) וארגון התקינה הבינלאומי (ISO). האתרי הייצור והמעבדות לבדיקות איכות של החברה עצמה מבטיחים איכות גבוהה ורציפה עבור הפרויקטים בתחומי הבנייה.

ניגריה היא מדינה בעלת שונות מדהימה. אזורי בעלי צמחיה שונה, החל בסוואנות עם שיחים ועצים או איזורים של יערות גשם ועד ביצות רחבות בהן גדלים עצי מנגרובים מהווים ניגוד ערים בינלאומיות רבות, הן קיימות וכאלו שעוד יוקמו. ההתפתחות הכלכלית שמדינה המערב-אפריקאית התבססה על מאגרי הנפט בדלתה של הנהר ניג'ר אך כיום ניגריה אינה מהווה רק את הישות הכלכלית הגדולה ביותר באפריקה, אלא גם את השוק המתפתח העיקרי ומרכז ההשקעות האזורי. חב' "יוליוס ברגר" כבר מחויבת לניגריה ובמהלך חמישה עשורים מספקת שירותי הנדסה ובנייה לפרויקטים גדולים בתחומי הנדסת הבניין והנדסה אזרחית, עבור תעשיות הגז והנפט ועבור מפעלים תעשייתיים - כל אלו שיחקו תפקיד חשוב בהתפתחותה של ניגריה.

חברת "יוליוס ברגר" מהווה את המעסיק הפרטי הגדול ביותר במדינה, ומעסיקה כ- 18,000 עובדים מ- 40 מדינות.
 

לפרטים נוספים על תנורי הייבוש של "ממרט" לחץ כאן

גלריית תמונות בדיקת חומרי בניה בתנורי הייבוש של ממרט בחברת אלקטרוטרם , תמונה 1
2020 © כל הזכויות שמורות לאלקטרוטרם שיווק בע"מ, אין להעתיק, לשכפל טקסטים, תמונות וכל חומר אחר באתר זה ללא אישור בעלי החברה.
נבנה על ידי @ לוגייט טכנולוגיות    |    עיצוב על ידי: TROI