WhatsApp Icon

מקררים תעשייתיים

מציג 30 פריטים
מקררים ומקפיאים תעשייתיים מסוגים ספציפיים משמשים כאחד מפריטי הציוד המרכזיים והחשובים ביותר כמעט בכל מעבדה, בין אם מדבר במוסד רפואי, חברת ביו טק פרטית, מוסד חינוכי או כל סוג אחר של מעבדה. קירור אמין, מדויק ועוצמתי נדרש במרבית המקרים על מנת לשמר בצורה מושלמת דגימות מסוגים שונים, לקרר בצורה מדויקת חומרים מסוימים ולבצע מספר פעולות בסיסיות נוספות המהוות חלק מרכזי ובלתי נפרד מהעבודות הנעשות במעבדות אלו, דוגמת ביצוע מחקר מדעי, בדיקות רפואיות וכיוצ"ב. במקרה של מקררים למעבדות קיימים כמה פרמטרים עיקריים שנרצה לבחון ולבדוק לעומק בטרם נחליט על סוג המקרר הספציפי אותו נרכוש למעבדה. צריכת אנרגיה – מקררים למעבדות מקררים תעשייתיים בכלל לרוב צורכים לא מעט אנרגיה, מכיוון שמדובר בגופי קירור גדלים ועוצמתיים הפועלים מסביב לשעון. חשוב להכיר כי כיום כבר ניתן למצוא מגוון רחב ועשיר יחסית של מקררים למעבדות אשר פועלים בתצרוכת אנרגיה מופחתת, כאשר בחלק מהדגמים מדובר בהפחתה משמעותית ביחס לסטנדרטים ששרר פעם בתחום זה (למשל – הפחתה של כשבעים אחוזים מתצרוכת האנרגיה במקררים מעבדתיים חסכוניים במיוחד, אותם תוכלו למצוא כאן למעלה). כך גם תביעת הרגל הפחמנית של המעבדה כולה יכולה לרדת בכמה עשרות אחוזים – גם כן שיקול אשר צריך להיות מרכזי וחשוב בימינו. נפח וסידור פנימיים – אחד הקריטריונים הראשונים שנרצה לבחון בנוגע למקרר למעבדה שלנו הוא הנפח הפנימי כמובן, אך גם צורת הסידור והארגון הפנימיים. למשל – כמה מדפים, באילו גבהים, האם קיים גם חלל פתוח גדול בתוך המקרר וכד'. חשוב לבחון דגמים רבים ושונים עד שאתם מוצאים בדיוק את סוג המקרר המתאים לצרכים שלכם. אחסון בדיקות דם, למשל, יצריך מאיתנו מקרר מעבדתי שונה לחלוטין מזה שנצטרך לצורך הקפאה ארוכת טווח של ממצאים ודגימות רקמה. ניקוי המקרר – במעבדת לרוב שואפים לשמור על הכל כמה שיותר נקי וסטרילי, מקררים המיועדים למעבדות לרוב מתוכננים ומיוצרים בהתאם. בכל זאת, חשוב לבדוק מהן אפשרויות הניקוי הרלבנטיות עבור מקרר זה –האם ניתן לפרק למשל
את הדלתות והצירים? מה בנוגע לפירוק לצורך ניקוי של האטמים עצמם? האם כל המדפים מתפרקים וניתנים להוצאה לצורך שטיפה יסודית? במידה ואתם זקוקים למקרר מעבדתי אתו תידרשו לטהר ולנקות ביסודיות לעיתים תכופות, כדאי לשקול לבחור דגם הניתן לפירוק וניקוי בקלות יחסית. אחריות וחלפים – בעת קנייה של מקרר מעבדתי חשוב לוודא כי מקבלים אחריות מלאה ואמינה עבור המוצר (כלומר –אחריות של יצרן מוכר ואמין ו/או התחייבות של הספק/יבואן ממנו אתם קונים). כאן תקבלו כמובן אחריות מלאה ואמינה למשך שנה שלמה לפחות, כולל תקופה נוספת של אחריות עבור חלפים למקרר. עם זאת, חשוב לברר את תנאי האחרית הספציפיים עבור כל דגם שאתם בודקים בנפרד, כך שתדע בדיוק מה האחריות שקיבלתם מכסה ומה לא. בעולם הקירור התעשייתי ידוע על לא מעט מקרים של מעבדות פרטיות שונות אשר החברות המחזיקות אותן ניסו לחסוך בהוצאות כמה שיותר, והורו למנהלי המעבדה להסתפק במקררים תעשייתיים שהיו זמינים או זולים יותר. כמעט בכל המקרים הללו המקררים התעשייתיים בהם השתמשו לא מילאו בצורה טובה את העבודה לשמה יועדו במעבדה, מסיבות פשוטות מובנת – אלו לא מקררים אשר נבנו במיוחד עבור שימושים אלו. אי אפשר להשתמש במעבדה באופן שוטף במקרר תעשייתי של מסעדה, למשל, פשוט מכיוון שמקרר מסוג זה אינו מיועד לשימושים אלו – הוא אינו מדויק בטמפרטורה אליה הוא מגיע ואותה הוא אמור לשמור, אינו מאבזר במנגנוני גיבוי ובקרה רבים מוקפדים כמו מקרר מעבדתי וכיוצ"ב. המסקנה היא ברורה – עבור שימוש מעבדתי חשוב לקנות מקרר מעבדתי, ובעדיפות דגם המיועד לשימוש הספציפי הרלבנטי עבור מעבדה זו. שווה לשלם מעט יותר עכשיו, וליהנות ממוצר איכותי אמין לאורך זמן, במקום לנסות לחסוך קצת בהוצאות עכשיו ולשלם על כך פי כמה (בזמן, מאמץ והוצאה כספית) מאוחר יותר. צרו קשר לקבלת ייעוץ מקצועי בנוגע לסוג המקרר המעבדתי המתאים ביותר עבורכם.
2024 © כל הזכויות שמורות לאלקטרוטרם שיווק בע"מ, אין להעתיק, לשכפל טקסטים, תמונות וכל חומר אחר באתר זה ללא אישור בעלי החברה.
נבנה על ידי @ לוגייט טכנולוגיות    |    עיצוב על ידי: TROI
00:00:01.0534658