מסכה רב פעמית באישור משרד הבריאות

יש סוגים רבים ומגוונים של מסכות רב פעמיות. בחברת אלקטרוטרם משווקים מסכה רב פעמית רשמית, היחידה אשר קיבלה אישור רשמי ממשרד הבריאות בארץ. המסיכה עשויה 100% כותנה ומוכרת כמסכה אפקטיבית ביותר במניעת הפצה והידבקות של נגיפים. מסיכה רב פעמית זו עשויה ממאה אחוז כותנה – בד נעים ו"נושם" יחסית המאפשר נשום ולדבר בקלות. עם זאת, צפיפות הבד הגבוהה ושכבת הבד הכפולה מבטיחים כי המסכה מונעת את הפצת הנגיף, היא בטוחה לחלוטין לשימוש ועומדת בכל הסטנדרטים והקריטריונים של המסכות החד פעמיות, הנפוצות כל כך בארץ. בנוסף, מדובר במסכה העומדת בתווי התקן הנדרשים והמחמירים ביותר, אלו המבטיחים כי היא בטוחה ויעילה במניעת הפצת נגיפים מצד אחד, אך גם אינה מכילה חומרים מסוכנים למיניהם מצד שני. כאשר מדובר באמצעי המכסה על דרכי הנשימה שלנו לאורך חלקים גדולים של היום, עמידה בתווי תקן אלו היא חשובה מאין כמוה. למסכות רב פעמיות אלו גם יתרון משמעותי נוסף על פני מסכות חד פעמיות "רגילות" – את אלו הרב פעמיות ניתן להתאים לגודל הפנים, באמצעות מתאמי גומי המאפשרים להצמיד אותן לכל גודל של פנים.
זאת בניגוד לחוטי הגומי הקבועים במסכות חד פעמיות (כמו גם רב פעמיות רבות אחרות) אשר לאחר כמה שעות מתחילים ללחוץ על הנקודות שמאחורי האוזניים, ולהכאיב למי שלובש אותן. בנוסף, את המסכות הרב פעמיות ניתן לרכוש בשלושה גדלים שונים, מה שמבטיח כי ניתן יהיה להתאימן בצורה מושלמת לכל אדם – ילד או מבוגרנקודה חשובה נוספת שכדאי להכיר בנוגע למסכה רב פעמית זו היא כי שכבת הבד הכפולה תוכננה במיוחד על מנת שהמסכה לא תיצמד לפה, ותאפשר לאוויר לזרום בצורה טובה יותר. כל מי שניסה לעבוד לאורך זמן עם מסכה חד פעמית צמודה לפניו וודאי יודע עד כמה מהר זה הופך להיות מציק ולא נוח, ואפילו מאתגר ממש כשמדובר בימי עבודה שלמים. עם המסכה הרב פעמית הרבה יותר נעים, נוח וקל לנשום ולדבר. מסכה רב פעמית, איכותית ונוחה ללבישה לאורך זמן היא כיום אחד האביזרים הראשונים והמתבקשים ביותר לרכישה, וזה נכון עבור כל אחת ואחד מאיתנו, אך במיוחד עבור מקומות עבודה וארגונים. בהשקעה מזערית יחסית יכול כל בעל עסק או מנהל בארגון להבטיח לעובדיו מסכה רב פעמית נוחה ונעימה ללבישה לאורך זמן, ובכך לשדרג משמעותית את מידת הנוחות שלהם ואת יום העבודה כולו. מדובר, אם כן, ברכישה המתבקשת ביותר מכל נקודת מבט – זו של האדם הפרטי, עובד במקום העבודה, מעסיקים וגם איכות הסביבה בכללותה
2021 © כל הזכויות שמורות לאלקטרוטרם שיווק בע"מ, אין להעתיק, לשכפל טקסטים, תמונות וכל חומר אחר באתר זה ללא אישור בעלי החברה.
נבנה על ידי @ לוגייט טכנולוגיות    |    עיצוב על ידי: TROI
00:00:00.9845858