ראשי מאמרים בקרי טמפרטורה למה לקוחות אוהבים את בקר התהליך F4T?

למה לקוחות אוהבים את בקר התהליך F4T?

מכשירי Tabletop המיועדים למעבדות בדיקה צריכים לענות על ציפיות של מראה ותחושה מסוימים, ועדיין להיות בעלי יכולות טכנולוגיות גבוהות. בקר תהליך F4T מציע מגוון רחב של מודולי קלט/פלט הניתנים להסרה בשטחהגדרות התצורה ניתנות להתאמה אישית בהתאם לצורכי ההרחבה של מגוון אדיר של ציוד ויישומים תוך אספקה מדויקת של סוגי החומרה הנחוצים להבטחת תאימותהבקר כולל מסך מגע גרפי צבעוני 4.3 אינטש – קל ונח לשימוש.

לקוח מוביל בתעשיית ציוד הבדיקה למעבדות היה לקוח עיקרי לבקרי Watlow, שעשה שימוש ב- F4 בציוד שלו במשך מספר שנים
במהלך הפיתוח של F4T, הלקוח קיבל יחידת בטא."הקמנו את F4T כדי לחקות את F4 שבו הם השתמשו. לאחר תקופת זמן הם הבינו שעם הספקי 10 אמפר והלוגיקה המובנית בבקר העיבוד, הם יכולים להחליף רכיבים אחרים במכשיר שלהם," אמר ג'ו ויראג', מהנדס מכירות חיצוני. "עם כלי Tabletop אלה, שאין הרבה מקום בתוכםיצירת מרחב מהווה עניין גדול."

הלוק של בקר התהליך  F4T 
היה גם הגורם המכריע אצל המהנדסים בצד הלקוח. כאשר F4T הוצג, זו היתה זו הזדמנות עבור הלקוח לשפר את ממשק הציוד שלו עבור משתמש הקצה.

"מסך המגע עורר עניין מיוחד"
"הוא באמת מסייע להפוך את הציוד שלהם ליותר אטרקטיבי," אמר ג'ו. "F4T גורם לציוד שלהם להיראות יותר מלוטש, מקצועי ומותאם נכון לסביבה המעבדה."

החברה בוחנת עתה את שילוב ה- F4T על מוצרים נוספים מתוצרתה. הלקוח השתמש במוצר מתחרה של Watlow במכשיר ספציפי אחד ועבר ל- F4T בגלל צרכי הנתונים."נכון לעכשיו, הם משתמשים בחיבור אתרנט של F4T לקישור למחשב נייד כדי לשלוף את הנתונים, אך הם חוקרים את יכולות רישום הנתונים והמגמות כדי לראות מה עוד ניתן לעשות עם ה- F4T", אמר ג'ו. "זוהי דוגמה טובה איך לקוח המצביע ביישום אחד יכול להוביל להרחבת השימוש של ציוד Watlow במספר מוצרים.

"לבקר התהליך FT4 ממשק משתמש נפלא"
אנשים אוהבים את זה. "אם אתה יכול לתת לאנשים דמו ולגרום להם לגעת בו, לחוות אותו, הם יאהבו את זה. זה מה שראיתי מספר רב של פעמים עם ה- F4T," אמר ג'ו. "גם אם יש להם התנגדות למחיר, לגרום להם לגעת במוצר יכול לשנות את נקודת המבט שלהם עליו."

לפרטים נוספים על בקר תהליך F4T לחץ כאן 

 

 

גלריית תמונות למה לקוחות אוהבים את בקר התהליך F4T? , תמונה 1
גלריית תמונות למה לקוחות אוהבים את בקר התהליך F4T? , תמונה 2
2020 © כל הזכויות שמורות לאלקטרוטרם שיווק בע"מ, אין להעתיק, לשכפל טקסטים, תמונות וכל חומר אחר באתר זה ללא אישור בעלי החברה.
נבנה על ידי @ לוגייט טכנולוגיות    |    עיצוב על ידי: TROI